poniedziałek, 18 listopada 2019r. Imienieny Anieli i Romana

Strona główna separator separator separator separator separator separator 8 stycznia 2006 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE OSP W MARIANOWIE

8 stycznia 2006 r. - WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE OSP W MARIANOWIE

WALNE ZEBRANIE

W niedzielę 8 stycznia 2006 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Marianowie. Zebranie otworzył i powitał przybyłych gości oraz członków OSP Prezes Zarządu Wiesław Tomczak. W zebraniu uczestniczyli Członkowie Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie: Prezes Zenon Tomczyk, Komendant Gminny Stanisław Urbaniak i Członek Prezydium ks. Antoni Janicki (Kapelan Straży Pożarnych Powiatu Tureckiego). Władze samorządowe reprezentował Wójt Gminy Kawęczyn Jan Nowak. Następnie Walne Zebranie dokonało wyboru Przewodniczącego Zebrania w osobie Kazimierza Kaczmarka, Protokolanta w osobie Jacka Pawlaka oraz Komisji Uchwał i Wniosków w osobach: Zenon Gośliński, Stanisław Chmiela i Irosław Górski. Sprawozdania przedstawili: sprawozdanie z działalności - Prezes Zarządu Wiesław Tomczak, sprawozdanie finansowe - Skarbnik Tadeusz Rosiak oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej - Członek Komisji Stanisław Chmiela. Projekt planu działalności i planu finansowego na 2006 rok przedstawił Naczelnik Józef Rosiakowski. Po krótkiej dyskusji oraz wystąpieniach Wójta Gminy Kawęczyn Jana Nowaka i Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie Zenona Tomczyka Walne Zebranie na wniosek Komsji Rewizyjnej udzieliło jednogłośnie w głosowaniu jawnym absolutorium Zarządowi OSP za okres sprawozdawczy. W następnej kolejności w głosowaniach jawnych odbyły się wybory Zarządu OSP, Komisji Rewizyjnej OSP i Przedstawicieli do Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie na kadencję 2006-2011 oraz Delegatów na IX Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie. Składy przedstawiają się następująco:

ZARZĄD  OSP

1. Wiesław Tomczak  -  Prezes
2. Józef Rosiakowski  -  Naczelnik
3. Jacek Pawlak  -  Sekretarz

W kolejnym punkcie głos zabierali: Wójt Gminy Kawęczyn Jan Nowak, Komendant Gminny ZOSP RP w Kawęczynie Stanisław Urbaniak, Członek Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kawęczynie ks. Antoni Janicki i Prezes Zarządu OSP w Marianowie Wiesław Tomczak. Zebranie zakończyło się podjęciem uchwał przedstawionych przez Komisję Uchwał i Wniosków.