wtorek, 16 lipca 2019r. Imienieny Marii i Benedykta
pl en de
facebook youtube twitter instagram Gmina fair play ePUAP BIP BOI
Gmina z wielkimi perspektywami

DLA MIESZKAŃCA

Strona główna separator separator separator Sołtysi i Rady Sołeckie kadencji 2019-2024

Sołtysi i Rady Sołeckie kadencji 2019-2024

Lp.

Nazwa sołectwa

Osoba wybrana na Sołtysa

Osoby wybrane do Rady Sołeckiej

1

Będziechów

Andrzej Janik

Dorota Dzikowska

Grzegorz Michalak

Rafał Błaszczyk

Radosław Ruszkowski

Amadeusz Dzikowski

Wioletta Kurpik

2

Chocim

Zdzisław Kowalczyk

Józef Iwaniak

Teresa Sambor

Grzegorz Cepiński

Jarosław Kumant

3

Ciemień

Łukasz Mila

Marianna Augustyniak

Andrzej Błaszczyk

Elżbieta Fornalczyk

Małgorzata Jagieła

Joanna Rosiakowska

Joanna Gierosz

4

Dzierzbotki

Paweł Urbanek

Krzysztof Zbigniew Rusek

Krzysztof Filipczak

Maciej Serafiński

Krzysztof Rusek

5

Dziewiątka

Jan Grzeszkiewicz

Czesław Bekalarski

Paweł Maciejewski

Damian Janik

Janusz Sakowski

6

Głuchów

Adrian Kwinciak

Zbigniew Gidelski

Alojzy Czechowski

Angelika Wesołek-Kuras

Mariusz Grzesiak

Stanisław Bochnak

Agnieszka Polińska

7

Kawęczyn

Sylwester Kasprzak

Janusz Dewicki

Eugeniusz Doliński

Teresa Maćczak

Jolanta Bartczak

Paulina Grabowska

Jarosław Binkowski

8

Kowale Pańskie

Jolanta Woźniak

Lucyna Pawlak

Dorota Niestrata

Marek Jasiak

Rafał Ochocki

9

Kowale Pańskie-Kolonia

Andrzej Jaworski

Arkadiusz Przybyła

Edyta Jaśkiewicz

Tomasz Dytwiński

Urszula Begiert

 

 

10

Leśnictwo

Teresa Jaworska

Sebastian Laskowski

Ewa Górska

Jan Antas

11

Marcinów

Zbigniew Kwiatkowski

 

Lucjan Tabaka

Robert Śmigielski

Paweł Sypniewski

Roman Sypniewski

12

Marcjanów

Tadeusz Duszyński

Ryszard Grzelak

Zbigniew Kaczmarek

Eugeniusz Szczepaniak

13

Marianów

Beata Heresztyn

Paweł Iwaniak

Adam Pacześny

Dariusz Iwaniak

Agnieszka Goślińska

Małgorzata Iwaniak

14

Marianów-Kolonia

Sławomir Wincenciak

Szczepan Mazurek

Robert Kilan

Karolina Budka

Aneta Budka

Katarzyna Poniedziałek

15

Milejów

Jolanta Mazurek

Rafał Leśniak

Mariusz Adamus

Paweł Nowak

Krzysztof Wertlewski

16

Młodzianów

Krystyna Brzychcy

Marcin Piechota

Dariusz Wichorski

Sławomir Andrzejewski

Anna Nagórska

Zdzisław Jaruga

17

Nowy Świat

Józef Frątczak

Sylwia Szarzała

Edyta Rostowska

Ryszard Marecki

18

Siedliska

Zbigniew Czapla

Krzysztof Chojnacki

Ryszard Grzybowski

Jarosław Kamiński

Grzegorz Borkowski

19

Skarżyn

Edward Tobijas

Karol Rygas

Krystian Grzywacz

Monika Walasz

Renata Ruszkowska

Dariusz Smak

20

Stanisława

Kamila Andrzejak

Sylwester Dzikowski

Agnieszka Serafińska

Tadeusz Szprync

 

21

Tokary Pierwsze

Małgorzata Skurczak-Szymańska

Małgorzata Kolasińska

Halina Ambroziak-Juszczak

Alicja Ziółkowska

Paweł Zielonka

Mariusz Jaśkiewicz

Mariusz Jaworski

22

Wojciechów

Piotr Sobczak

Ilona Napieraj

Maciej Gawron

Szymon Michalak

Dorota Walaszczyk

23

Żdżary

Ryszard Jaśkiewicz

Ilona Jaroma

Donata Brzezińska

Waldemar Dusza

Grzegorz Albertowski

Inwestycje 2018

POZYSKANO NA INWESTYCJE 931 617,00 zł WARTOŚC INWESTYCJI 2 372 306,30 zł
Zobacz mapę inwestycji

Nagrody

Partnerzy

Urząd Gminy w Kawęczynie

Lokalizacja Kawęczyn 48
62-704 Kawęczyn
Godziny urzędowania PON-PT: 7.30 - 15.30
Telefon i faks tel. (+48) 63 288 59 10
faks (+48) 63 288 59 40
Adres email ugkaweczyn@kaweczyn.pl