piątek, 15 listopada 2019r. Imienieny Alberta i Leopolda
pl en de
facebook youtube twitter instagram Gmina fair play ePUAP BIP BOI
Gmina z wielkimi perspektywami

DLA MIESZKAŃCA

Strona główna separator separator separator RADA GMINY KAWĘCZYN - KADENCJA 2006-2010

RADA GMINY KAWĘCZYN - KADENCJA 2006-2010

 
 
 
Skład osobowy Rady Gminy Kawęczyn 
 
 Lp.

 Nazwisko i imię 

 Miejsce zamieszkania

 Okręg - Numer i granice (sołectwa)

   1.

 Deszcz Krzysztof  Kowale Pańskie  Nr 13 - Kowale Pańskie i Marcinów

   2.

 Dzikowski Grzegorz

 Będziechów

 Nr   9 - Będziechów i Stanisława

   3.

 Górska Halina

 Marcjanów

 Nr 10 - Marcjanów i Skarżyn

   4.

 Jacek Edmund

 Ciemień

 Nr 11 - Ciemień

   5. 

 Jaśkiewicz Ryszard

 Żdżary 

 Nr   8 - Żdżary    

   6. 

 Jeżykowski Janusz

 Głuchów 

 Nr   5 - Głuchów 

   7. 

 Kasprzak Sylwester 

 Kawęczyn 

 Nr   2 - Kawęczyn 

   8. 

 Krupiński Tadeusz

 Dziewiątka 

 Nr 12 - Dziewiątka, Młodzianów i Siedliska 

   9. 

 Michalak Edward 

 Marianów-Kolonia 

 Nr 15 - Leśnictwo i Marianów-Kolonia 

 10. 

 Michalak Kazimierz 

 Tokary Pierwsze 

 Nr   7 - Tokary Pierwsze 

 11. 

 Pawlak Jacek

 Marianów 

 Nr   1 - Dzierzbotki i Marianów 

 12. 

 Przyłęcki Sylwester 

 Wojciechów 

 Nr   3 - Nowy Świat i Wojciechów 

 13. 

 Raszewski Józef  

 Kowale Pańskie-Kolonia 

 Nr 14 - Kowale Pańskie-Kolonia 

 14. 

 Sasiak Jan 

 Chocim 

 Nr   4 - Chocim 

 15. 

 Urbaniak Stanisław 

 Milejów 

 Nr   6 - Milejów 

 
 
 
 
Struktura Rady Gminy Kawęczyn
 
 
1. Przewodniczący Rady - Michalak Edward
 
2. Wiceprzewodniczący Rady - Krupiński Tadeusz
 
3. Wiceprzewodniczący Rady - Dzikowski Grzegorz
 
4. Komisje Rady
 
    a) Komisja Rewizyjna
        1. Przewodniczący Komisji - Jacek Edmund
        2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Sasiak Jan
        3. Członek Komisji - Kasprzak Sylwester
        4. Członek Komisji - Przyłęcki Sylwester
        5. Członek Komisji - Urbaniak Stanisław 
 
     b) Komisja Planu Gospodarczego, Budżetu, Gospodarki Komunalnej i Porządku
         Publicznego
         1. Przewodniczący Komisji - Krupiński Tadeusz
         2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Pawlak Jacek
         3. Członek Komisji - Deszcz Krzysztof
         4. Członek Komisji - Jeżykowski Janusz
         5. Członek Komisji - Michalak Kazimierz
         6. Członek Komisji - Przyłęcki Sylwester
 
     c) Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Zaopatrzenia i Usług
         1. Przewodniczący Komisji - Jaśkiewicz Ryszard
         2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Urbaniak Stanisław
         3. Członek Komisji - Górska Halina
         4. Członek Komisji - Kasprzak Sylwester
         5. Członek Komisji - Pawlak Jacek
         6. Członek Komisji - Sasiak Jan
 
      d) Komisja Oświaty, Zdrowia, Opieki Społecznej, Pomocy Rodzinie, Kultury i Kultury
          Fizycznej
          1. Przewodniczący Komisji - Dzikowski Grzegorz
          2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Jeżykowski Janusz
          3. Członek Komisji - Deszcz Krzysztof
          4. Członek Komisji - Górska Halina
          5. Członek Komisji - Michalak Kazimierz
          6. Członek Komisji - Raszewski Józef
 
 
                                                                                                 Opracowanie - Zenon Tomczyk
 
 
 
   
         

Inwestycje 2018

POZYSKANO NA INWESTYCJE 931 617,00 zł WARTOŚC INWESTYCJI 2 372 306,30 zł
Zobacz mapę inwestycji

Nagrody

Partnerzy

Urząd Gminy w Kawęczynie

Lokalizacja Kawęczyn 48
62-704 Kawęczyn
Godziny urzędowania PON-PT: 7.30 - 15.30
Telefon i faks tel. (+48) 63 288 59 10
faks (+48) 63 288 59 40
Adres email ugkaweczyn@kaweczyn.pl