poniedziałek, 19 kwietnia 2021r. Imienieny Adolfa i Tymona

Strona główna separator separator Gmina Kawęczyn poszukuje terenów dedykowanych na cele inwestycyjne

Gmina Kawęczyn poszukuje terenów dedykowanych na cele inwestycyjne

Mieszkańcy Gminy Kawęczyn, właściciele gruntów na terenie Gminy Kawęczyn, Dbając o strategiczne fundamenty rozwoju Gminy, Wójt Gminy Kawęczyn poszukuje terenów na obszarze Gminy, które mogą być dedykowane do celów inwestycyjnych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tym by wasze grunty rolne o klasie IV, V lub VI mogły być w przyszłości wykorzystane na cele inwestycyjne, w kierunku aktywizacji gospodarczej i biznesowej Gminy Kawęczyn, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Inwestora w Urzędzie Gminy Kawęczyn, które zadba o profesjonalną promocję Państwa terenów.

BARDZO CHCEMY BY GMINA KAWĘCZYN STANOWIŁA DLA INWESTORÓW ZNAKOMITE MIEJSCE DLA ICH INWESTYCJI BĘDĄC JEDNOCZEŚNIE ATRAKCYJNYM TERENEM DLA ŻYCIA I WYPOCZYNKU JEJ MIESZKAŃCÓW !!!"